Програми по заробітній платі і кадрам

Зарплата і управління персоналом для України

Ведення кадрової політики на підприємстві, розрахунок виплат співробітникам, формування відрахувань — головні завдання кадрової служби. Для автоматизації цих процесів САБ і його франчайзі Nova Solutio пропонує купити "1С:Підприємство. Управління персоналом". Про особливості цієї програми детальніше.

Ціна:

8 400 грн.

Управління по цілям і KPI

Управління по цілям і KPI

Ціна:

16 500 грн.

Управління сільськогосподарським підприємством для України

"Управління сільськогосподарським підприємством для України" — інформаційна платформа, завдяки якій автоматизується облік, контроль, оптимізується робота різного роду підрозділів і структур агропромислового комплексу. Компанія Nova Solutio пропонує широкий спектр послуг з купівлі, обслуговування, налагодження програми відповідно до особливостей того чи іншого сільськогосподарського сектора. Зупинімося на найбільш значимих моментах цієї конфігурації.

Ціна:

117 000 грн.

Зарплата і управління персоналом для України. Базова версія

Програмний продукт "Зарплата і Управління Персоналом для України" включає технологічну платформу "1С:Підприємство 8" і конфігурацію (прикладне рішення) "Зарплата і Управління Персоналом для України". Правила ведення обліку налаштовані саме в конфігурації.

Ціна:

2 240 грн.

Управління будівельною організацією для України

Основним способом відображення господарських операцій в обліку є введення документів конфігурації, відповідних первинним бухгалтерським документам. Крім того, допускається безпосереднє введення окремих проводок. Для групового введення проводок можна використовувати типові операції - простий інструмент автоматизації, легко і швидко настроюється користувачем.

Ціна:

102 000 грн.

Управління виробничим підприємством

Компанія Nova Solutio здійснює продаж і впровадження програми «Управління виробничим підприємством для України». Її впровадження оптимізує і полегшує облік і управління діяльністю виробничого підприємства. Програма «Управління виробничим підприємством» - це сучасна ERP система, що охоплює операційну діяльність, управлінський і регламентований облік, управління готовою продукцією, складськими запасами і ресурсами. Вона служить потужним інформаційним, аналітичним і методичним інструментом підтримки керівництва, дозволяє приймати оптимальні рішення для виконання поставлених завдань.

Ціна:

140 000 грн.

Наші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 706

Пн-пт 09:00-18:00

+38 (067) 466 82 62
+38 (044) 333 82 63

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка