Програми по заробітній платі і кадрам в Україні — Nova Solutio

Програми по заробітній платі і кадрам

Зарплата і управління персоналом

Ведення кадрової політики на підприємстві, розрахунок виплат співробітникам, формування відрахувань — головні завдання кадрової служби. Для автоматизації цих процесів пропонуємо купити " Управління персоналом". Про особливості цієї програми Ви можете ознайомитись далі в докладному описі її функціональності.

Ціна:

8 400 грн.

Зарплата і управління персоналом. Базова версія

Програмний продукт "Зарплата і Управління Персоналом" включає технологічну платформу і конфігурацію (прикладне рішення) "Зарплата і Управління Персоналом". Правила ведення обліку налаштовані саме в конфігурації.

Ціна:

2 240 грн.

Управління виробничим підприємством

Компанія Nova Solutio здійснює продаж і впровадження програми «Управління виробничим підприємством». Її впровадження оптимізує і полегшує облік і управління діяльністю виробничого підприємства. Програма «Управління виробничим підприємством» - це сучасна ERP система, що охоплює операційну діяльність, управлінський і регламентований облік, управління готовою продукцією, складськими запасами і ресурсами. Вона служить потужним інформаційним, аналітичним і методичним інструментом підтримки керівництва, дозволяє приймати оптимальні рішення для виконання поставлених завдань.

Ціна:

140 000 грн.

Наші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 706

Пн-пт 09:00-18:00

+380 63 800 0860

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка