Програми для бухгалтерського обліку - Бухгалтерський облік 1С:Підприємство — Nova Solutio

Програми для бухгалтерського обліку

BAS Бухгалтерія ПРОФ

Автоматизація бухгалтерського та податкового обліку комерційних підприємствПрограма "BAS Бухгалтерія. ПРОФ" призначена для ведення бухгалтерського та податкового обліку на комерційних підприємствах (виробництво, торгівля, послуги); розроблена з урахуванням всіх вимог до ведення бухгалтерського та податкового обліку в Україні.

Ціна:

6 690 грн.

Ведення бухгалтерського і податкового обліку

Курс навчання може проводитися для будь-якої з конфігурацій, яка містить підсистему Бухгалтерського і Податкового обліку.

Ціна:

0 грн.

Управління виробничим підприємством

Компанія Nova Solutio здійснює продаж і впровадження програми «Управління виробничим підприємством для України». Її впровадження оптимізує і полегшує облік і управління діяльністю виробничого підприємства. Програма «Управління виробничим підприємством» - це сучасна ERP система, що охоплює операційну діяльність, управлінський і регламентований облік, управління готовою продукцією, складськими запасами і ресурсами. Вона служить потужним інформаційним, аналітичним і методичним інструментом підтримки керівництва, дозволяє приймати оптимальні рішення для виконання поставлених завдань.

Ціна:

140 000 грн.
Наші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 706

Пн-пт 09:00-18:00

+38 (067) 466 82 62
+38 (044) 333 82 63

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка