Програми для ведення бухгалтерського обліку

Бухгалтерія для України

Бухгалтерія 8 для України призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов'язкової (регламентованої) звітності. Продукт можуть використовувати всі підприємства, що ведуть будь-яку комерційну діяльність: оптову і роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т.д. Охоплює всі аспекти ведення бухгалтерії в рамках визначених Податковим кодексом схем оподаткування.

Ціна:

6 690 грн.

Бухгалтерія для України. Комплект на 5 користувачів

Бухгалтерія 8 для України. Комплект на 5 користувачів призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов'язкової (регламентованої) звітност. Продукт можуть використовувати всі підприємства, що ведуть будь-яку комерційну діяльність: оптову і роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т.д. Охоплює всі аспекти ведення бухгалтерії в рамках визначених Податковим кодексом схем оподаткування. Рішення чудово підійде компаніям зі штатом бухгалтерії в 3-5 чоловік.

Ціна:

12 900 грн.

Бухгалтерія для України. Базова версія

Прикладне рішення для малого бізнесу. Є однією з версій програми Бухгалтерія для України і має її основними можливостями. Ідеально підійде для невеликих підприємств торгової, промислової сфери, сфери послуг, а також для приватних підприємців. З її допомогою здійснюється управлінський, бухгалтерський та податковий облік господарської діяльності організації, формуються актуальні регламентовані звіти.

Ціна:

2 240 грн.

Управління торговим підприємством для України

Конфігурація програмного продукту "Управління торговим підприємством (УТП) для України" - універсальне прикладне рішення, яке призначене для організацій будь-якої форми власності, що здійснюють комерційну діяльність. Управління торговим підприємством для України можна купити в компанії ЄІС - розповсюджувача програми, що здійснює продаж і впровадження УТП Україна на території всієї країни. Продукт ідеально підійде для дрібних і середніх компаній, в яких потрібно автоматизувати бухгалтерський і управлінський облік, модулі продажів і закупівель, управління складом, управління кадрами, невелике виробництво.

Ціна:

15 053 грн.

Підрядник будівництва 4.0. Управління фінансами

"1С:Підприємство. Підрядник будівництва 4.0" сумісний з базовою інформаційною платформою і пропонує рішення фінансових і виробничих питань у конкретній галузі будівництва. За допомогою конфігурації можливо оперативне вирішення питань планування та моделювання фінансової діяльності підприємства, економічного розвитку бізнесу, виконання виробничих завдань, побудова бухобліку підрядної компанії будівельного напрямку.

Ціна:

13 900 грн.

Управління виробничим підприємством для України - 1С:Підприємство УВП

Компанія EIS здійснює продаж і впровадження програми «Управління виробничим підприємством для України». Її впровадження оптимізує і полегшує облік і управління діяльністю виробничого підприємства. Програма «Управління виробничим підприємством» - це сучасна ERP система, що охоплює операційну діяльність, управлінський і регламентований облік, управління готовою продукцією, складськими запасами і ресурсами. Вона служить потужним інформаційним, аналітичним і методичним інструментом підтримки керівництва, дозволяє приймати оптимальні рішення для виконання поставлених завдань.

Ціна:

99 000 грн.

Комплект прикладних рішень на 5 користувачів для України

Компанія ЕІС поставляє новий продукт «Комплект прикладних рішень на 5 користувачів», покликаний замінити програму «Набір для невеликої фірми», створений на попередній платформі «1С: Підприємство 7.7». Продукт підходить для малого та середнього бізнесу: управління продажами, фінансами, персоналом підприємства і складом.

Ціна:

14 040 грн.

Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України

Для оптимізації роботи підприємства слід подбати про автоматизацію бухгалтерських процесів. Складання податкових звітів, ведення фінансової документації в сільському господарстві — окрема пропозиція від САБ.EIS пропонує так вирішити проблеми такого роду: "1С:Підприємство. Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства" — оптимальний варіант облікової в агропромисловому комплексі.

Ціна:

11 700 грн.

Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України. Комплект на 5 користувачів

Конфігурація "Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України. Комплект на 5 користувачів" призначена для ведення бухгалтерського і податкового обліку в підприємствах, які ведуть сільськогосподарську діяльність, наприклад: розведення тварин, оренда земельних ділянок, вирощування культурних рослин і т. д. Продукт розроблений на базі редакції 1.2 "Бухгалтерія 8 для України" на технологічній платформі "1С:Підприємство 8.3 ", містить функції, зумовлені особливостями бухгалтерського і податкового обліку в сільськогосподарських організаціях України.

Ціна:

20 100 грн.

Бухгалтерія будівельної організації для України

Побудову і автоматизацію бухгалтерського та податкового обліку в сфері будівництва в Україні забезпечує спеціально розроблена "1С:Підприємство" платформа і конфігурації. Власники будівельного бізнесу стикалися з необхідністю придбання технологічного та прикладного програмного продукту, який би оптимально вирішував питання документообігу, що забезпечує адекватну роботу будівельних організацій. "1С:Підприємство. Бухгалтерія будівельної організації України", купити яку пропонує EIS, адекватно задовольняє нагальні потреби представників комерційної діяльності в сфері будівництва.

Ціна:

8 400 грн.

Бухгалтерія будівельної організації для України. Комплект на 5 користувачів

"Бухгалтерія будівельної організації" призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку в підприємствах, які ведуть будівельну діяльність, наприклад: будівництво будинків, ремонт доріг та інші будівельні роботи. Продукт розроблений на базі редакції 1.2 "Бухгалтерія 8 для України" на технологічній платформі "1С:Підприємство 8.3", містить функції, зумовлені особливостями бухгалтерського і податкового обліку в будівельних організаціях України.

Ціна:

18 300 грн.
Наші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 419

Пн-пт 09:00-18:00

+38 (067) 466 82 62
+38 (044) 333 82 63

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка