Шановні Друзі, Українці!


Після російського вторгнення керівництвом компанії НОВА СОЛЮШИО було прийнято рішення повністю припинити обслуговування лінійки продуктів 1С Підприємство.

Це принципова позиція нашої команди!

На сьогодні ми запустили програму розвитку не лише в корпоративному сегменті, як це було до війни, але і для середнього та малого бізнесу.


З ціллю недопущення зупинки бізнесу в і без того важкій ситуації, що сталася з вини окупанта ми розробили план дій для підтримки:

  • - Переведення з лінійки 1С на лінійку BAS за собівартістю
  • - Допомога бухгалтерів/аудиторів в переході в умовах форс-мажорних термінів
  • - Надання по собівартості послуг розміщення у дата-центрах, що знаходяться у Швейцарії
  • - Надання послуг по собівартості у налаштуваннях адміністративного характеру
  • - Надання БЕЗКОШТОВНО на період військового стану допомоги у організації облікових систем (складський облік, системні налаштування) для Волонтерських організацій та військових

Якщо Ви не підпадаєте під критерії, описані вище, або у Вас є потреба, проте не має взагалі можливості праці навіть по собівартості – телефонуйте. Ми не обіцяємо, що зможемо допомогти всім і відразу тому, що маємо все таки нажаль обмежений ресурс, проте будемо намагатися в межах можливостей допомогти в режимі черги.


Бережіть себе. Ви не одні в сьогоднішній біді.
Разом ми все подолаємо.
Слава Україні!

Можливості програм BAS

Індивідуальні рішення

Кожне підприємство має свої тонкощі і специфіку ведення обліку, в якому певні функції стандартних версій програм не потрібні, а інші функції відсутні.
Рішення для керівників

Багато з керівників, що йдуть в ногу з часом, беруть активну участь в обліку свого підприємства і хочуть щодня володіти всією інформацією щодо грошових потоків та інших фінансових операцій.

Автоматизація підприємства

Програма BAS дозволяє швидко обробляти всі первинні документи, що надходять від постачальників і покупців, розраховувати зарплату співробітникам, організувати систему платежів відповідно до графіка платежів на підприємстві, вести облік основних засобів і нематеріальних активів

Допомога в розрахунку і сплаті податків

Кожне підприємство має зобов'язання по податкам перед державою. Тому правильність розрахунку і сплати податків, а також своєчасність здачі декларацій до податкової інспекції безпосередньо впливають на успішність бізнесу.

Про компанію
Кожне підприємство має зобов'язання по податкам перед державою. Тому правильність розрахунку і сплати податків, а також своєчасність здачі декларацій до податкової інспекції безпосередньо впливають на успішність бізнесу.Читати далі
15
Років надійної роботи
269
Звернулися до нас за рекомендацією
57
Сертифікованих фахівців
1076
Постійних клієнтів
Працюємо по всій Україні!
Наші переваги
Багаторічний досвід роботи
Сертифіковані спеціалісти
Відповідність стандартам ISO
Безкоштовне встановлення програми
Регулярні акції і бонуси для клієнтів
Если сможете обойтись без партнера, обойдитесь без партнера
Написать директору


Наші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 706

Пн-пт 09:00-18:00

+380 63 800 0860

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка