1С:Підприємство 8

Iндивідуальні рішення

Кожне підприємство має свої тонкощі і специфіку ведення обліку, де якісь функції стандартних версій програм не потрібні, а якісь функції відсутні.
Рішення для керівників

Сучасні керівники, що йдуть в ногу з часом, беруть активну участь в обліку свого підприємства і хочуть щодня володіти всією інформацією щодо грошових потоків та інших фінансових операцій.

Автоматизація підприємств

Програма "1С:Підприємство" дозволяє швидко обробляти всі первинні документи, що надходять від постачальників і покупців, розраховувати зарплату співробітникам, організувати систему платежів відповідно до графіка платежів на підприємстві, вести облік основних засобів і нематеріальних активів.

Допомога в розрахунках і сплати податків

Кожне підприємство має зобов'язання по податках перед державою. Тому правильність розрахунку і сплати податків, а також своєчасність поданняі декларацій до податкової інспекції безпосередньо впливають на успішність бізнесу.

Про компанію

Група компаній EIS LLC була створена в 2015 році командою фахівців в області програмування і ведення обліку. Пропрацювавши більше 15 років в даній сфері і досягнувши рівня фахівців, ми створили команду, здатну реалізувати проекти будь-якої складності.

Створення компанії мало на меті — задоволення постійно зростаючих потреб бізнесу в комплексному підході до надання послуг. На сьогодні в штаті нашої компанії ми консолідували широко профільних фахівців, здатних автоматизувати підприємство під ключ.

Наш менеджмент націлений на розвиток компанії на українському ринку і розвитку IT-development за межами нашої країни.

Наша мета  надати замовнику можливість економити час, працюючи з одним виконавцем.

Наш акцент  репутація і відповідальність. Саме тому ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного з клієнтів.

Якщо зможете обійтися без партнера,
обійдіться без партнера
Євген Чичваркін

Написати директору

Написати директоруНаші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 419

Пн-пт 09:00-18:00

+38 (067) 466 82 62
+38 (044) 466 82 62

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка