Купити Програми 1С:Підприємство для СТО, Автосервісу, Автосалону в Україні — Nova Solutio

Програми 1С:Підприємство для СТО, Автосервісу, Автосалону

BAS Управління автотранспортом Стандарт

Програмний продукт "BAS Управління автотранспортом. Стандарт" призначений для автоматизації управлінського і оперативного обліку в автотранспортних підприємствах і організаціях, а також в автотранспортних підрозділах торгових, виробничих та інших підприємств, які використовують автотранспорт для власних потреб.

Ціна:

12 300 грн.

Альфа-Авто Автосалон Автосервіс Автозапчастини, редакція 4, українська версія

«Альфа-Авто: Автосалон + Автосервіс + Автозапчастини» спеціально створена для підприємств, які займаються оптовою та роздрібною торгівлею автомобілями, автомобільними запчастинами і шинами, а також надають послуги з ремонту автомобілів (автосервіс).

Ціна:

24 800 грн.

Альфа-Авто: Автосервіс Автозапчастини, редакція 4, українська версія

Програмний продукт «Альфа-Авто: Автосервіс+Автозапчастини, редакція 4, українська версія» призначений для автоматизації авторемонтних майстерень, автосервісів і торгових підприємств, що спеціалізуються на торгівлі автозапчастинами, шинами і супутніми товарами. Рішення може бути використано для автоматизації як одиночних автосервісів і автомагазинів, так і підприємств з мережевою структурою.

Ціна:

7 300 грн.

Доповнення «Альфа-Авто: Облік робочого часу для України» (для поставки з ключем USB)

Доповнення до типового рішення «Альфа-Авто: Облік робочого часу для України» призначений для автоматизації обліку фактичного часу, витраченого продуктивним персоналом підприємства на виконання ремонтних робіт по замовлення-нарядам.

Ціна:

19 200 грн.
Наші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 706

Пн-пт 09:00-18:00

+38 (067) 466 82 62
+38 (044) 333 82 63

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка