Як вибрати програму BAS?

Виберіть зі списку завдання, які Вам необхідно вирішити:Успішність сучасного бізнесу багато в чому залежить від процесів автоматизації документообігу, розрахунково-облікових операцій. BAS — оптимальний варіант вирішення таких виробничих потреб українського бізнесу. Однак багато потенційних споживачі не знають, як вибрати програму BAS. Тому компанія Nova Solutio пропонує простий алгоритм, який допоможе визначитися з вибором.

 Програми BAS орієнтовані на широкого споживача: як на представників малого та середнього бізнесу, так і на великі компанії, холдинги, торгівельні або ресторанні мережі та ін.

Як правильно вибрати програму BAS— основне питання, яким задається керівник підприємства або компанії, вивчаючи продукти BAS.

Конфігурації BAS розроблені з метою автоматизувати:

  • управлінський облік;
  • аналітичні дії і контроль за діяльністю підприємства;
  • прийняття бізнес-рішень;
  • регламентований облік (бухгалтерський і кадровий).

Клієнту непросто розібратися в розмаїтті варіантів конфігуративних рішень і прийняти зважене і адекватне конкретним запитам рішення. Тому розповімо детально, як підібрати програму BAS.

Компанії мають ряд вимог до програми BAS, які обумовлені специфікою їх діяльності:

1. Підприємства-виробники зацікавлені у створенні єдиного інформаційного поля, в якому буде здійснюватися менеджмент і контроль за роботою організації.  «BAS ERP» — конфігуративно рішення, які повністю задовольняють такі запити.

2. Підприємства і компанії торгівельного профілю мають свій стандарт запиту.

Ці конфигурації відмінно інтегруються із BAS Бухгалтерією

Оскільки не завжди споживачеві легко розібратися і зорієнтуватися в цих змінах, їх наповненні, то компанія Nova Solutio розробила простий алгоритм, завдяки якому легко розв'язувати питання, як вибрати BAS:

1. Відзначте на представленій сторінці завдання, які слід вирішити. Таким чином задасте контур обліку, який потрібно автоматизувати.

2. Програма проаналізує запит і видасть оптимальний варіант конфігурації, який задовольнить конкретні запити клієнта.

3. Менеджер Nova Solutio проконсультує в онлайн-режимі щодо специфіки запропонованої конфігурації, її переваг, можливості модифікації, режиму супроводу.

Пам'ятайте, що конфігурацій, створені на платформі BAS, мають ряд переваг, а саме:

• зручність і простота освоєння;

• можливість модифікації з урахуванням індивідуальних потреб користувача;

• якісна підтримка.

З Nova Solutio буде елементарно просто розібратися в тому, яку програму BAS вибрати для успішного ведення бізнесу. Досить чітко уявляти коло завдань, які повинна вирішувати конфігурація.Наші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 706

Пн-пт 09:00-18:00

+380 63 800 0860

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка