Програми для торгівлі

CRM СТАНДАРТ для України. Комплект на 5 користувачів

CRM СТАНДАРТ для України підтримує накопичення і аналіз інформації, яка допомогла б отримати максимальну вигоду з майбутнього, залучити нового і зберегти вже існуючого клієнта. Ведення єдиної клієнтської бази підвищить ефективність маркетингу і сервісного обслуговування.

Ціна:

8 778 грн.

CRM ПРОФ для України

Рішення "CRM ПРОФ для України" дозволяють організувати ефективну роботу відділів продажів, сервісного обслуговування, логістики, маркетингу, аналітичної служби, служби якості та інших підрозділів на всіх етапах взаємодії з клієнтами і всередині компанії. Програмні продукти "CRM ПРОФ для України", редакція 2.0 і " CRM КОРП для України", редакція 2.0 - це нове покоління прикладних рішень "СRM для України", яке дозволяє управляти не тільки продажами, маркетингом і сервісом, а й усіма процесами взаємодії з клієнтами, роботою з партнерами, постачальниками, організацією взаємовідносин всередині компанії, створенням єдиного інформаційного простору.

Ціна:

8 400 грн.

CRM КОРП для України

"CRM КОРП для України", редакція 2.0; призначений для компаній середнього бізнесу, а також для компаній малого бізнесу з потребою спільної роботи більше 5 користувачів в єдиній інформаційній базі. Рішення дозволяє автоматизувати всі бізнес-процеси компанії відповідно до концепції CRM, включаючи відділи закупівель, продажів, маркетингу, сервісного обслуговування та служби якості, а також управляти бізнес-процесами на всіх етапах взаємодії з клієнтами і всередині організації.

Ціна:

13 200 грн.
Наші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 706

Пн-пт 09:00-18:00

+38 (067) 466 82 62
+38 (044) 333 82 63

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка