Програми BAS для торгівлі, складу в Україні, ціна— Nova Solutio

Програми для торгівлі

BAS Малий бізнес ПРОФ

BAS Малий бізнес ПРОФ– це готове рішення для управління та обліку на підприємствах малого бізнесу. У програмі реалізоване усе найнеобхідніше для оперативного обліку, контролю, аналізу і планування на підприємствах з такими напрямами діяльності, як надання послуг (сервіс), підрядні (проектні) роботи, виробництво продукції, торгівля.

Ціна:

10 800 грн.

BAS Роздрібна торгівля

Програмний продукт "BAS Роздрібна торгівля" призначений для автоматизації бізнес-процесів роздрібних торгових точок (магазинів), як самостійних, так і тих, що входять у розподілену роздрібну мережу. Програма дозволяє автоматизувати облік товарних запасів на складах магазинів та облік грошових коштів в касах магазинів, а також може використовуватися в якості робочого місця касира.

Ціна:

8 400 грн.

BAS Управління торгівлею

Автоматизація торгового підприємства (дистрибуція), автоматизація роздрібного магазину, підприємств сфери послуг Програма BAS для управління торгівлею дає можливість комплексної автоматизації бізнес процесів торгового підприємства і вирішення бізнес задач, пов'язаних з веденням управлінського і оперативного обліку, плануванням, контролем, управлінням продажами, маркетингом, взаємовідносинами з клієнтами.

Ціна:

10 800 грн.
Наші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 706

Пн-пт 09:00-18:00

+380 63 800 0860

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка