Програми для торгівлі

Роздрібна торгівля 8 для України

Програмний продукт "Роздріб 8 для України" призначений для автоматизації бізнес-процесів роздрібних торгових точок (магазинів), як самостійних, так і входять у розподілену роздрібну мережу. Програма дозволяє автоматизувати облік товарних запасів на складах магазинів та облік грошових коштів в касах магазинів, а також може використовуватися в якості касової програми.

Ціна:

6 690 грн.

Управління невеликою фірмою для України

У пошуку програмних продуктів, які б дозволяли комплексно вирішувати питання обліку, відрахувань і розрахунків, які проводяться підприємствами малого бізнесу, власники звертаються до пропозицій "1C:Підприємство". В першу чергу йдеться про "1C:Підприємство 8.2" "Управління невеликою фірмою". Якщо ще роздумуєте, купити цю програму, тоді партнер САБ — компанія EIS доведе раціональність такого рішення.

Ціна:

8 400 грн.

Управління торгівлею для України - УТ 8.3

"Управління торгівлею для України" використовують в компаніях, які займаються торгівлею (як оптової, так і роздрібної). Це рішення допомагає в комплексі автоматизувати, як оперативний, так і управлінський облік, дозволяє займатися аналізом і плануванням всіх торгових операцій.

Ціна:

8 400 грн.

CRM СТАНДАРТ для України. Комплект на 5 користувачів

CRM СТАНДАРТ для України підтримує накопичення і аналіз інформації, яка допомогла б отримати максимальну вигоду з майбутнього, залучити нового і зберегти вже існуючого клієнта. Ведення єдиної клієнтської бази підвищить ефективність маркетингу і сервісного обслуговування.

Ціна:

8 778 грн.

CRM ПРОФ для України

Рішення "CRM ПРОФ для України" дозволяють організувати ефективну роботу відділів продажів, сервісного обслуговування, логістики, маркетингу, аналітичної служби, служби якості та інших підрозділів на всіх етапах взаємодії з клієнтами і всередині компанії. Програмні продукти "CRM ПРОФ для України", редакція 2.0 і " CRM КОРП для України", редакція 2.0 - це нове покоління прикладних рішень "СRM для України", яке дозволяє управляти не тільки продажами, маркетингом і сервісом, а й усіма процесами взаємодії з клієнтами, роботою з партнерами, постачальниками, організацією взаємовідносин всередині компанії, створенням єдиного інформаційного простору.

Ціна:

8 400 грн.

Управління торговим підприємством для України

Конфігурація програмного продукту "Управління торговим підприємством (УТП) для України" - універсальне прикладне рішення, яке призначене для організацій будь-якої форми власності, що здійснюють комерційну діяльність. Управління торговим підприємством для України можна купити в компанії ЄІС - розповсюджувача програми, що здійснює продаж і впровадження УТП Україна на території всієї країни. Продукт ідеально підійде для дрібних і середніх компаній, в яких потрібно автоматизувати бухгалтерський і управлінський облік, модулі продажів і закупівель, управління складом, управління кадрами, невелике виробництво.

Ціна:

15 053 грн.

CRM КОРП для України

"CRM КОРП для України", редакція 2.0; призначений для компаній середнього бізнесу, а також для компаній малого бізнесу з потребою спільної роботи більше 5 користувачів в єдиній інформаційній базі. Рішення дозволяє автоматизувати всі бізнес-процеси компанії відповідно до концепції CRM, включаючи відділи закупівель, продажів, маркетингу, сервісного обслуговування та служби якості, а також управляти бізнес-процесами на всіх етапах взаємодії з клієнтами і всередині організації.

Ціна:

13 200 грн.

Комплект прикладних рішень на 5 користувачів для України

Компанія ЕІС поставляє новий продукт «Комплект прикладних рішень на 5 користувачів», покликаний замінити програму «Набір для невеликої фірми», створений на попередній платформі «1С: Підприємство 7.7». Продукт підходить для малого та середнього бізнесу: управління продажами, фінансами, персоналом підприємства і складом.

Ціна:

14 040 грн.
Наші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 419

Пн-пт 09:00-18:00

+38 (067) 466 82 62
+38 (044) 333 82 63

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка