Програми 1С сільського господарства

Бухгалтерія елеватора, млина та комбікормового заводу для України

Конфігурація "Бухгалтерія елеватора, млина та комбікормового заводу для України" розроблений на базі редакції 1.2 "Бухгалтерія 8 для України" на технологічній платформі "1С:Підприємство 8.3", містить функції, зумовлені особливостями бухгалтерського, податкового і кількісно-якісного обліку в сільськогосподарських організаціях України.

Ціна:

18 600 грн.

Управління сільськогосподарським підприємством для України

"Управління сільськогосподарським підприємством для України" — інформаційна платформа, завдяки якій автоматизується облік, контроль, оптимізується робота різного роду підрозділів і структур агропромислового комплексу. Компанія EIS пропонує широкий спектр послуг з купівлі, обслуговування, налагодження програми відповідно до особливостей того чи іншого сільськогосподарського сектора. Зупинімося на найбільш значимих моментах цієї конфігурації.

Ціна:

117 000 грн.

Бухгалтерія елеватора, млина та комбікормів заводу для України. Комплект на 5 користувачів

Конфігурація "Бухгалтерія елеватора, млина та комбікормового заводу для України. Комплект на 5 користувачів" розроблений на базі редакції 1.2 "Бухгалтерія 8 для України" на технологічній платформі "1С:Підприємство 8.3", містить функції, зумовлені особливостями бухгалтерського, податкового і кількісно-якісного обліку в сільськогосподарських організаціях України.

Ціна:

33 450 грн.

Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України

Для оптимізації роботи підприємства слід подбати про автоматизацію бухгалтерських процесів. Складання податкових звітів, ведення фінансової документації в сільському господарстві — окрема пропозиція від САБ.EIS пропонує так вирішити проблеми такого роду: "1С:Підприємство. Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства" — оптимальний варіант облікової в агропромисловому комплексі.

Ціна:

11 700 грн.

Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України. Комплект на 5 користувачів

Конфігурація "Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України. Комплект на 5 користувачів" призначена для ведення бухгалтерського і податкового обліку в підприємствах, які ведуть сільськогосподарську діяльність, наприклад: розведення тварин, оренда земельних ділянок, вирощування культурних рослин і т. д. Продукт розроблений на базі редакції 1.2 "Бухгалтерія 8 для України" на технологічній платформі "1С:Підприємство 8.3 ", містить функції, зумовлені особливостями бухгалтерського і податкового обліку в сільськогосподарських організаціях України.

Ціна:

20 100 грн.Наші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 419

Пн-пт 09:00-18:00

+38 (067) 466 82 62
+38 (044) 333 82 63

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка