Комплексне рішення для України. "1C:Підприємство" — Nova Solutio

Комплексне рішення

ТОIР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування

Рішення призначене для фахівців з організації ремонтів та обслуговування промислового обладнання, а також для всіх підрозділів, що мають якийсь стосунок до управління активами, ремонтам і обслуговуванню.

Ціна:

36 000 грн.

BAS Управління холдингом

“BAS Управління холдингом” — комплексне рішення CPM-класу (Corporate Performance Management — управління ефективністю холдингу) — призначене для автоматизації широкого спектру задач, пов’язаних з обліком, плануванням і контролем ефективності холдингів різного масштабу. Цільовий сегмент “BAS Управління холдингом” — групи компаній з повною або частковою централізацією функцій управління фінансами, у яких керівні компанії та бізнес-одиниці неоднорідні з точки зору галузевої належності або експлуатованих ІТ-систем.

Ціна:

600 000 грн.

Управління виробничим підприємством

Компанія Nova Solutio здійснює продаж і впровадження програми «Управління виробничим підприємством». Її впровадження оптимізує і полегшує облік і управління діяльністю виробничого підприємства. Програма «Управління виробничим підприємством» - це сучасна ERP система, що охоплює операційну діяльність, управлінський і регламентований облік, управління готовою продукцією, складськими запасами і ресурсами. Вона служить потужним інформаційним, аналітичним і методичним інструментом підтримки керівництва, дозволяє приймати оптимальні рішення для виконання поставлених завдань.

Ціна:

140 000 грн.Наші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 706

Пн-пт 09:00-18:00

+380 63 800 0860

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка