Написання технічного завдання

Технічне Завдання (далі ТЗ) - це найважливіша ланка в розробці.

Для Замовника - це документ, що дає розуміння, що саме буде зроблено, як саме, фіксує рамки, де робота починається, а де закінчується.

Технічне Завдання (далі ТЗ) - це найважливіша ланка в розробці.

Для Замовника - це документ, що дає розуміння, що саме буде зроблено, як саме, фіксує рамки, де робота починається, а де закінчується.

Для розробника ТЗ служить інструкцією і фіксатором побажань Замовника, переведеним на мову розробки конкретного продукту.

Застосування ТЗ дуже велике і є абсолютно в кожній розробці - від найменшої завдання, до складного багато етапного проекту.

ТЗ не тільки дозволяє зафіксувати, що повинно вийти на виході замовнику і виконавцю, а й служить хорошим помічником для подальших розробок, або передачі під використання іншим виконавцям.

Документ ТЗ детально описує процес майбутньої розробки і може бути в двох основних формах:

  1. ТЗ з деталізацією на рівні користувача опису.
  2. Цей варіант використовується в основному для забезпечення читабельності безпосередньо для Замовника і коли фахівцеві стоїть завдання опису доопрацювання і узгодження з Замовником на рівні формалізації вимог до задачі.

    Даний вид ТЗ використовується для попередньої оцінки, якщо замовнику перед роботами потрібно отримати бюджет проекту і узгодити його для подальшого ходу робіт.

  3. ТЗ на розробку.
  4. Даний документ детально описує як саме буде реалізовуватися завдання, який механізм буде використаний, які довідники, документи, форми будуть доопрацьовані, по яким регістрів підуть руху, як буде відбуватися взаємодія з типовими механізмами.

    ТЗ такого формату може бути використано як документ для продовження розробки, документом для сторонніх розробників, технічна документація.

Вартість написання ТЗ кожен раз розраховується індивідуально і озвучується замовнику перед початком робіт.Наші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 706

Пн-пт 09:00-18:00

+38 (067) 466 82 62
+38 (044) 333 82 63

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка