Концептуальне проектування

Концептуальне проектування являє собою ряд дій проектного аналітика з побудови моделі майбутньої облікової системи.

Концептуальне проектування являє собою ряд дій проектного аналітика з побудови моделі майбутньої облікової системи.

За основу, як правило береться звіт про перед проектному обстеженні, в якому відображається факт поточної ситуації та рекомендації по основному продукту, на базі якого буде проводитися автоматизація.

Концептуальним воно називається тому, що визначає концепцію і структуру майбутньої системи, дозволяє спроектувати ІТ середу, на якій буде розміщуватися ПО, скласти дорожню карту впровадження, визначити терміни і вартість впровадження.

Якщо провести порівняльну паралель - це як архітектурний макет, креслення майбутнього будинку.

Послуга проводиться практично без участі замовника і застосовується в основному, коли треба незалежний експертний підхід в побудові моделі облікової системи під специфіку конкретного бізнесу. У 90% випадків проектування ведеться за правилом софт під бізнес.

Послуга чітко визначає, що буде на виході після впровадження і вносить розуміння в першу чергу замовнику, як буде потрібно організувати бізнес процеси на підприємстві.

Тривалість робіт з проектування безпосередньо залежить від конкретного випадку і розраховується кожен раз індивідуально. В середньому це 2-4 тижні.

На великих підприємствах концептуальне проектування може тривати 3-4 місяці, якщо проект впровадження охоплює весь сегмент корпоративного середовища.

Вартість робіт, аналогічно термінам, носить індивідуальний характер і стартує від 28 000 грн.Наші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 706

Пн-пт 09:00-18:00

+38 (067) 466 82 62
+38 (044) 333 82 63

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка