Налаштування обмінів даними між конфігураціями

В програмі, в рамках однієї конфігурації, далеко не завжди виходить відобразити весь облік підприємства. І, найчастіше, підприємства використовують кілька різнотипних, або однотипних конфігурацій, щоб повністю автоматизувати облік.

В програмі, в рамках однієї конфігурації, далеко не завжди виходить відобразити весь облік підприємства. І, найчастіше, підприємства використовують кілька різнотипних,  або однотипних конфігурацій, щоб повністю автоматизувати облік.

Наприклад, розділити управлінський і бухгалтерський облік, автоматизувати діяльність корпоративного середовища з безліччю бізнес процесів, фронт і бек в роздрібній торгівлі і т.п.

Конфігурації в своїй більшості мають правила обміну між деякими з них, але і вони коректно працюють в кращому випадку на 80%.

Однак, основна маса обмінів пишеться практично з нуля так, як бази доопрацьовуються по-різному і мають індивідуальну структуру, різні по набору конфігурацій, процесів і завдань.

На сьогоднішній день, не потрібно перекидати дані вручну і вести подвійний облік, витрачаючи багато часу на подібну роботу. Досить замовити послугу з написання правил обміну і в 99,9% випадків отримати бажаний результат і оптимізувати робочий процес, підвищити ефективність роботи бізнесу.

Обмін може писатися як між двома конфігураціями з простою структурою, так і створюватися в складні механізми - як наприклад, Розподілені Інформаційні Бази (РИБ) з великою кількістю баз даних, або конфігурацій зі складним архітектурним побудовою, що вимагають подальшої консолідації в єдиний інформаційний простір.

Вартість робіт в даній послузі носить виключно індивідуальний характер.Наші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 419

Пн-пт 09:00-18:00

+38 (067) 466 82 62
+38 (044) 333 82 63

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка