Розробка згідно Технічних Завдань

Якщо у Вас є проект і не вистачає «рук», або можливості реалізувати його самостійно - фахівці EIS допоможуть втілити завдання в життя.

Дана послуга є невід'ємною частиною будь-якого проекту.

Якщо у Вас є проект і не вистачає «рук», або можливості реалізувати його самостійно - фахівці EIS допоможуть втілити завдання в життя.

Перш за все робота починається з вивчення ТЗ і конфігурації, на якій буде проходити розробка. Після цього озвучується вартість і терміни робіт. У вартість робіт по розробці також обов'язково включається тестування, що, як правило, становить 12% від загального бюджету.

Виконання робіт може проводитися як 1 розробником, так і проектною командою, якщо проект великий. За умови, що у замовника немає аналітика проекту, то до проекту також підключається аналітик з нашого боку.

Оціночна вартість завжди озвучується перед початком робіт, якщо такі роботи даються як субпідрядні на повну реалізацію.

У разі, якщо розробники наймаються як виконавці в проект (аутстаффінг), тоді оцінюється не вартість робіт, а вартість виконавця в місяць, тиждень день.

Середня вартість послуг складає 800 грн / год.

Залежно від проекту, фахівця, галузі та кваліфікації вартість години може коливатися від 600 грн / год до 1600 грн / годину.

Розробка в 95% випадків відбувається у віддаленому режимі. Фізична присутність на території Замовника обговорюється окремо і включає в себе транспортні та витрати на відрядження.Наші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 419

Пн-пт 09:00-18:00

+38 (067) 466 82 62
+38 (044) 333 82 63

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка