Програми для автоматизації кафе, ресторанів, барів "1C:Підприємство" в Києві і Україні — Nova Solutio

Автоматизація кафе, ресторанів, барів

Рарус Комбінат харчування

Програмний продукт «"1С:Підприємство"-Рарус: Комбінат харчування, редакція 1, українська версія» призначений для автоматизації управлінського обліку на підприємствах харчування самого різного типу і масштабу. Дане рішення рекомендується використовувати на великих підприємствах харчування, мережах або підприємствах, що мають складну структуру підрозділів.

Ціна:

18 000 грн.

Рарус Управління рестораном

Програмний продукт «"1С:Підприємство"-Рарус: Управління рестораном, редакція 3, українська версія» призначений для автоматизації управлінського обліку на підприємствах харчування самого різного типу і масштабу як одиночних, так і мережевих структур. Рішення «"1С:Підприємство"-Рарус: Управління рестораном, редакція 3, українська версія» розроблено на платформі «1С:Підприємство 8.2». Програму можна використовувати для автоматизації ресторанів, кафе, барів, підприємств швидкого харчування (fast-food), столових, комбінатів харчування, магазинів кулінарії та невеликих цехів по виробництву кондитерських і салатних виробів.

Ціна:

14 400 грн.

РестАрт Комплексна поставка

«РестАрт» - автоматізує роботу офіціантів, Касирів, барменів, адміністраторів. Рекомендується для будь-якіх тіпів ресторанів, барів, їдалень и кафе. Може використовуват як на невеликих підпріємствах, так и в великих Мережа, розважальних и готельного комплексу або комбінатах харчування з великою кількістю точок продажів.

Ціна:

8 800 грн.

РестАрт Адміністратор

«РестАрт: Адміністратор» - основна мінімальна поставка продукту« РЕСТАРТ », яка містить ліцензію на установку на одному робочому місці програми адміністрування, налаштувань, а так само формування звітів.

Ціна:

2 800 грн.

РестАрт Касир

«РестАрт: Касир» - додаткове робоче місце АС «рестарту», на якому можна запускати АРМи: Касира, Офіціанта, Фаст-фуд, Доставка, Метрдотель, Депозитні картки. Для роботи програми необхідна наявність одного з обов'язкових модулів системи - «РестАрт: Адміністратор» або «РестАрт: Комплексна поставка», в яку входить «Адміністратор».

Ціна:

7 200 грн.

РестАрт Офіціант

«РестАрт: Офіціант» - додаткове робоче місце АС «РестАрт», на якому можна запускати АРМ Офіціанта.

Ціна:

6 400 грн.

РестАрт Фаст-Фуд Україна

«РестАрт: Фаст-фуд» - додаткове робоче місце АС «РестАрт», на якому можна запускати АРМ Фаст-Фуда. Для роботи програми необхідна наявність одного з обов'язкових модулів системи:«РестАрт: Адміністратор» або«РестАрт: Комплексна поставка », в яку входить «Адміністратор».

Ціна:

5 600 грн.

РестАрт Депозитно-дисконтний сервер

«РестАрт: Депозитно-дисконтний сервер»- незалежна система обліку накопичувальних і платіжних карт, що видаються клієнтам. Може працювати не тільки з АС «РестАрт», а й застосовуватися для ведення єдиної актуальної бази карт для самих різних «зовнішніх» рішень. Наприклад, АС «РестАрт » + 1С-Рарус: Управління готелем + будь-яка система управління персоналом.

Ціна:

6 400 грн.

Автоматизуючи кафе, ресторан або бар, ви зможете:

  1. Консолідувати всі процеси управління в єдиному центрі.
  2. Отримати прозору і точну звітність по бару, кухні, складу, касі.
  3. Оптимізувати і збільшити продуктивність праці співробітників.
  4. Вести облік взаєморозрахунків, касових операцій і проводити інвентаризацію.
  5. Фіксувати і контролювати всі етапи обслуговування гостей від моменту замовлення до видачі чека.
  6. Контролювати роботу персоналу і виявляти зловживання.
  7. Налагодити комунікацію між підрозділами.
  8. Проводяться заходи щодо підвищення лояльності.
  9. Облік часу для антикафе, хабів та тайм-клубів.

  

  Наші контакти

  03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 706

  Пн-пт 09:00-18:00

  +380 63 800 0860

  Надіслати повідомлення
  Чекаю дзвінка