Перехід з "1С:Підприємство 7.7" на "1С:Підприємство 8.3"


Як відомо, час і технології не стоять на місці. Щоб йти в ногу з часом, розробники "1С:Підприємство" постійно стежать і вдосконалять свої рішення для того, щоб їх користувачі змогли працювати і вирішувати всі свої управлінські та облікові завдання.

Нова версія "1С:Підприємство 8" була розроблена для підвищення ефективності роботи будь-якого підприємства і, відповідно, має певний ряд переваг попередніх версій. Перш за все це стосується структури даних. Для тих клієнтів, які працюють з типовими конфігураціями, розробники "1С:Підприємство" вирішив зробити зручне рішення для швидкого переходу, але для тих компаній, які допрацьовували програму під свої певні потреби і під специфіку своєї діяльності, перехід на "1С:Підприємство 8" буде, кілька, складніше. Тому, саме з цієї причини, варто звернутися до професіоналів своєї справи і зробити перехід більш якісно і надійно.


Правила переходу з "1С:Підприємство" версії 7.7 на "1С:Підприємство 8"

Весь процес переходу на нову версію "1С:Підприємство" можна розділити на кілька етапів:

  • З самого початку необхідно правильно підібрати і придбати програмне забезпечення лінійки "1С:Підприємство". На цьому етапі наші співробітники допоможуть Вам визначитися з конфігурацією і проведуть аналіз старої версії.
  • Далі - установка і настройка "1С:Підприємство". Цей етап пройде значно швидше і якісніше, якщо за нього відповідатимуть досвідчені програмісти компанії ТОВ «Експертні Інноваційні Системи».
  • Наступний етап - здійснити перенесення даних зі старої версії "1С:Підприємство" або інших програм. Фахівці нашої компанії дуже відповідально ставляться до своєї роботи, тому для кожного клієнта все буде виконано якісно і з урахуванням всіх доопрацювань.
  • Після проходження попередніх трьох етапів, наступним етапом буде початкова настройка "1С:Підприємство" та запуск програми в експлуатацію.
  • Для більш кращою і швидкої роботи, наші консультанти зможуть провести навчання нової версії з урахуванням всіх нюансів нової версії "1С:Підприємство 8".
  • Останній етап - це подальший супровід і оновлення програми "1С:Підприємство 8". Для підтримки програми в актуальному стані, компанія ТОВ «Експертні Інноваційні Системи», пропонує всім клієнтам «абонентське обслуговування "1С:Підприємство"». Працюючи з нами, Ви вибираєте досвідченого постачальника послуг "1С:Підприємство" та надійного партнера.


Наші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 419

Пн-пт 09:00-18:00

+38 (067) 466 82 62
+38 (044) 333 82 63

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка