Оновлення Бухгалтерія 1.2 на Бухгалтерію 2.0

от 960,00 грн
Припинення підтримки редакції 1.2 Бухгалтерії для України з травня 2019 року

У жовтні 2016 року було випущено нову редакцію 2.0 програми "Бухгалтерія для України", яка є розвитком редакції 1.2, розроблена на сучасному інтерфейсі і містить ряд нововведень практично у всіх підсистемах обліку. Одночасно з випуском нової редакції 2.0 було оголошено про плани підтримки попередньої редакції 1.2 до кінця здачі звітності за 2017 рік (до кінця квітня 2018 року).

На численні прохання користувачів, підтримка 1С: Бухгалтерія 1.2 була продовжена до кінця 2018 року. І щоб уникнути накладок при виході нових оновлень на початку 2019 року - ми настійно рекомендуємо завчасно перейти на нову версію програми.

Переваги редакції 2.0 програми "Бухгалтерія для України" над редакцією 1.2

Використання нового, більш прогресивного інтерфейсу:
 • більший шрифт;
 • оптимізоване робоче місце, інтерфейс;
 • нова система навігації: панель інструментів, панель відкритих вікон, меню розділів;
 • доступ до повнотекстовому пошуку, обраному, меню функцій і історії з будь-якого вікна;
 • зручний пошук в списках, управління пошуком;
 • можливість додати в обране як об'єкти (документи, елементи
 • довідників та ін.), так і команди.
Можливість налаштування інтерфейсу програми відповідно до потреб і звичками користувача, в тому числі по аналогії з інтерфейсом редакції 1.2.
Використання функціональних опцій, які дозволяють очищати інтерфейс програми від невикористовуваних об'єктів (довідників, документів, звітів) певного функціоналу.
Передбачені опціональні налаштування наступного функціоналу:
 • облік розрахунків у валюті;
 • облік зворотної тари;
 • облік бланків суворого обліку;
 • ведення діяльності за договорами комісії;
 • ведення роздрібної торгівлі;
 • ведення виробничої діяльності.
Спрощено робота з банківськими документами. Новий документообіг руху безготівкових грошових коштів позбавлений дублюючих документів - платіжних ордерів.
В кадровому обліку оптимізований документообіг і реалізована можливість ведення спрощеного кадрового обліку. Автоматизований перехід з спрощеного кадрового обліку на повний.
Розширено можливості підсистеми розрахунку заробітної плати. Спрощено процедуру відображення нарахованої заробітної плати в обліку і оформлення виплати заробітної плати. Передбачено поділ процесу розрахунку / нарахування зарплати і формування проводок.
Додані звіти для управлінців. Звіти будуються по бухгалтерських проводках, але дані виводяться в зручній формі для управлінців і власників компанії.
Додана підсистема версіонірованія об'єктів, яка дозволяє відстежити зміну об'єкта (довідник, документ, регістр обліку) і при необхідності відновити дані.

Редакція 2.0 програми "Бухгалтерія для України" може працювати в різних режимах, починаючи від базового режиму на комп'ютері користувача і закінчуючи розміщенням в "хмарі" для роботи з планшетів і мобільних пристроїв.

Перехід з редакції 1.2 програми "Бухгалтерія для України" на редакцію 2.0

Все користувачі програми "Бухгалтерія для України" можуть перейти на нову редакцію 2.0 при наявності діючого договору ІТС:

для типових конфігурацій -960,00 грн

для змінених конфігурацій - розраховується індивідуально, від 2000,00 грн

Перехід на актуальну версію програми редакції 2.0 здійснюється оновленням актуальної версії програми редакції 1.2 (на момент виходу даного інформаційного листа - 1.2.47), при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (документи інформаційної бази, дані під час роботи на редакції 1.2, і їх проводки після поновлення зберігаються, доступні для перегляду, формування звітів та коригування). Користувачам, у яких встановлена ​​більш рання версія програми редакції 1.2, необхідно попередньо виконати оновлення конфігурації до актуальної версії (активувавши сервіс платного підтримки редакції 1.2).Наші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 419

Пн-пт 09:00-18:00

+38 (067) 466 82 62
+38 (044) 333 82 63

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка