Ведення бюджетування і планування в УВП

В основі програми лежить управлінська складова ведення обліку в УВП. Основною цільовою аудиторією програми є фінансисти і економісти.

В основі програми лежить управлінська складова ведення обліку в УВП. Основною цільовою аудиторією програми є фінансисти і економісти.

Метою навчання є освоєння навичок бюджетного планування, управління статтями руху грошових коштів (ДДС), центрами фінансової відповідальності (ЦФО), управлінського балансу, розрахунку валового прибутку, p & l, планування надходження і витрати грошових коштів та інших елементів конфігурації УВП.

Курс включає проходження 1 тестового прикладу на реальних даних замовника від введення початкової інформації до формування звітності.

Як правило, навчання проводиться після впровадження і настройки вищезазначених підсистем. У разі, якщо необхідна суто вичитування матеріалу без моделювання бази - навчання проводиться на демо-базі Виконавця.

Після основного етапу навчання дається період в 1 місяць на самостійну роботу в робочій базі. Після формування звітів викладач допомагає звірити дані і проконтролювати правильність роботи.

Навчання проходить тільки в режимі Індивідуального курсу.

  • Вартість Індивідуального групового навчання складає - 54000 грн без ПДВ.
  • (15 занять по 3 академічні години, група від 1 до 5 чоловік)Наші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 419

Пн-пт 09:00-18:00

+38 (067) 466 82 62
+38 (044) 333 82 63

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка