Бітрікс24. Корпоративний портал

система управління внутрішнім інформаційним ресурсом компанії для колективної роботи над завданнями, проектами і документами, для ефективної внутрішньої комунікації.

Хмарний сервіс «Бітрікс24»

Вам не потрібно нічого встановлювати і налаштовувати. Ви реєструєтеся і відразу починаєте працювати зі своїм корпоративним порталом.
Коробочна версія - «Бітрікс24»
Програмний продукт для встановлення на сервер всередині компанії або на хостинг для індивідуальної настройки бізнес-логіки, інтерфейсу, інтеграції з «ЗУП».
Характеристики Бітрікс 24
Бітрікс24 - це незамінний сервіс для вашого бізнесу

Коробочна версія - «Бітрікс24»

Працюйте в корпоративному порталі з задоволенням, як в соціальній мережі. Працюйте над проектами спільно і обговорюйте все в реальному часі. Використовуйте звичні інструменти для комунікації, управління завданнями, документами, робочим часом та іншими сервісами. Усі інструменти у вас «під рукою» - в інтерактивній «Живий стрічці».

Запросіть колег в груповий бізнес-чат, спілкуйтеся з ними голосом і з відео, пишіть повідомлення, редагуйте разом один документ. Зв'яжіться з колегою, який знаходиться оффлайн, зателефонувавши йому на мобільний прямо з порталу. Зателефонуйте клієнтам на звичайний телефон з CRM за допомогою вбудованої телефонії. Працюйте з партнерами спільно в Екстранеті на захищеній і нейтральній території.

Управління завданнями і проектами

Керуйте завданнями і проектами за допомогою зручних інструментів. Функціонал завдань включає інтеграцію з календарями, механізм делегування, чек-листи, готові шаблони завдань, конструктор фільтрів і завдання в екстранеті для роботи з партнерами. Контролюйте своєчасне виконання завдань в підрозділах, допомагаючи підлеглим не допускати порушень. Враховуйте в рамках проекту витрати часу та інших ресурсів на виконання завдань.

Стежите за ходом завдань за проектом за допомогою діаграми Ганта: скільки всього задач, скільки з них завершено і скільки знаходиться в роботі, які завдання прострочені, а які взагалі без терміну. Перевірте завантаженість колег за допомогою спеціальної діаграми, перш ніж поставити їм нове завдання. Оцініть роботу з завданнями, отримавши звіти по людям / відділам / проектам. Підведіть підсумки роботи за місяць - по відділу і по кожному працівнику.

CRM: клієнти і продажі

Ведіть в своїй CRM базу контактів і компаній, з якими ви співпрацюєте. Керуйте лідамі і угодами з будь-яких пристроїв, включаючи мобільні. Задіюйте E-mail-трекер, щоб за новими листами створювалися ліди, а все листування зберігалася в їх картках. Фіксуйте всі події (дзвінки, листи, зустрічі), виставляйте рахунки клієнтам, будуйте звіти і «Воронку продажів». Плануйте справи, не виходячи з CRM. Створюйте завдання, використовуйте бізнес-процеси для обробки лідів і угод, розсилайте листи і телефонуйте клієнтам прямо з CRM на звичайні телефони.

Увімкніть 1С: Підприємство-трекер, і у вашій CRM завжди буде актуальний каталог товарів і «свіжий» прайс-лист. Інтегруйте CRM з інтернет-магазином, і ваші менеджери будуть вести і «дотискати» угоди до успішного завершення із самої CRM.

Створіть професійну веб-форму так само просто, як документ MS Word. Включіть у форму поля з будь-яких документів CRM (контакту, ліда і т.д.). Зв'яжіть будь-яку веб-форму на сайті з вашим «Бітрікс24», і дані з цієї веб-форми будуть автоматично відправлятися в CRM.

Відкриті лінії

Об'єднайте всі цифрові канали комунікації з клієнтами в Бітрікс24 (ВКонтакті, Facebook, Телеграм, Skype. Скоро - Viber, Whatsapp). Спілкуйтеся з клієнтами в режимі реального часу.

Не важливо, за яким каналом звертається клієнт - соцмережа, месенджер або чат на сайті - всі повідомлення перенаправляються в Бітрікс24. Вільний співробітник відповідає на них в режимі реального часу, при необхідності перенаправляє питання колезі або на верхній рівень підтримки. Тепер клієнт отримує відповідь в тому ж середовищі, де він залишив питання.

Спільна робота з документами

Підключіть «Бітрікс24.Диск» і керуйте своїми робочими файлами і з вашого комп'ютера, і прямо з порталу. Підключіть до свого диску папки з файлами компанії і диски груп, дайте доступ своїм колегам і працюйте з файлами разом. Поділіться документами з колегами, обговоріть їх в «Живий стрічці», отримайте для них зовнішні посилання для соціальних мереж і партнерів.

Працюйте з документами навіть за відсутності офісного ПЗ. Через зовнішні онлайн-сервіси Google Docs і MS Office Online можете відкрити, переглянути і відредагувати безпосередньо на порталі будь-які файли популярних форматів. Редагуйте будь-які документи на порталі за допомогою «рідних» додатків, встановлених на особистому комп'ютері. Вся історія змін зберігається, ви завжди відновите попередню версію документа, а потрібний документ легко відшукаєте внутрішнім пошуком.

Планування і облік робочого часу

Увімкніть облік робочого часу, щоб підвищити дисципліну в компанії. Співробітники відзначатимуть початок і кінець робочого дня, перерви, відсутності, планувати завдання на день. На основі цих даних для керівництва сформується звіт по робочому часу. У цих звітах будуть також враховані витрати часу на виконання завдань.

Плануйте заходи в Календарі. Завантажте його в мобільний телефон або планшет, щоб він завжди був з вами, навіть в дорозі. Зберіть колег на збори прямо з «Живої стрічки». Проведіть його ефективно за допомогою сервісу внутрішніх зустрічей. Сервіс допоможе швидко запросити учасників, автоматично розіслати порядок денний і результати обговорення, створити події в особистих календарях і поставити завдання за підсумками наради.

HR: Управління персоналом

Керуйте стуруктурою компанії візуально. Просто перетягніть мишею співробітника в інший відділ, додайте нового, змініть керівника. Дізнайтеся, кому підпорядковується даний співробітник, знайдіть його за пошуком, швидко отримайте всі його дані на персональній сторінці, зв'яжіться через портал, отримайте в довіднику телефон. Тримайте інформацію в контактах з порталу з мобільним телефоном, MS Outlook і іншими додатками, щоб завжди залишатися на зв'язку.

Дізнайтеся, хто в компанії відсутній, хто у відрядженні, а хто в декретній відпустці. Розподіліть відпустки співробітників, користуючись графіком відсутностей. Розміщуйте оголошення в «Живій стрічці» з обов'язковою умовою прочитання. Створюйте опитування, щоб дізнатися думку колег, затвердити документ, провести дослідження або просто проголосувати за щось. Відстежуйте активність використання інструментів порталу співробітниками і всією компанією в цілому. Нагороджуйте співробітників за допомогою «бейджів» і поздоровляйте їх зі святами.

Автоматизація бізнес-процесів компанії

Керуйте через портал самими різними бізнес-процесами в компанії - від відвантаження замовлень до взаємодії з партнерською мережею або клієнтами. Скористайтеся готовими шаблонами бізнес-процесів або створіть свої в візуальному конструкторі. Автоматизуйте рутинні операції: оформлення відрядження, відпустки, затвердження та оплата рахунків, публікацію офіційних наказів і розпоряджень.

Автоматизуйте документообіг в компанії за допомогою «Універсальних списків». Враховуйте всі вхідні документи і налаштуйте їх поетапну обробку: від отримання секретарем до затвердження керівництвом і передачі в архів. Автоматизуйте обробку лідів і угод за допомогою бізнес-процесів. Включіть в бізнес-процес всі можливі дії над елементом CRM: розіслати листи, призначити відповідальних, поставити завдання співробітнику і т.д.

Десктопні додатки

Встановіть десктоп-додаток (для Mac або Windows), щоб спілкуватися з колегами, навіть якщо браузер з порталом закритий. Спілкуйтеся з колегами: телефонуйте їм через портал і на мобільні телефони, запрошуйте в груповий чат, в тому числі з відео, дивіться історію повідомлень. Отримуйте найважливіші нотифікації про нові події в «Живій стрічці», лайки і коментарі до них, про поставлені завдання та хід їх виконання. Підключіть з десктопного додатка «Бітрікс24.Діск» і працюйте з файлами в порталі з будь-якого пристрою.

Мобільні додатки

Спільна робота не обмежується рамками офісу - всі інструменти працюють на мобільних телефонах і планшетах.Переглядайте «Живу стрічку», коментуйте і «лайкайте» повідомлення. Відправляйте фотографії з телефону прямо до стрічки.

Мобільно керуйте завданнями і працюйте з файлами. Отримуйте інформацію з CRM. Призначайте колегам зустрічі в Календарі і підтверджуйте свою участь у нових подіях. Синхронізуйте контакти колег зі своєю телефонною книгою в мобільному пристрої. Працюйте оффлайн з матеріалами та переглядайте останні повідомлення від колег, відключившись від Iнтернету.

Інтеграція з 1С: Підприємство, Microsoft, Google, Apple

Коробочна версія - «1С: Підприємство - Бітрікс24» - інтегрується з багатьма додатками від провідних розробників програмного забезпечення.

  • Інтеграція з MS Office, MS Office Online
  • Інтеграція з GoogleDocs
  • Інтеграція з MS Outlook (контакти, календарі)
  • Інтеграція з Google (контакти, календарі)
  • Інтеграція з MacOS, iOS, Android
  • Конектор до MS Exchange Server 2007/2010
  • Інтеграція з MS Exchange Web Mail
  • Конектор до MS SharePoint
  • Інтеграція з «1С: ЗУП»

Безпека і надійність

Це безпечний продукт для спільної роботи. Ваші дані будуть надійно зберігатися, і тільки ви отримаєте до них доступ відповідно до системи прав користувачів. Ваші співробітники можуть спокійно відкривати корпоративний портал в кафе, торговельних центрах, аеропортах - в незахищеному середовищі, підключаючись через Wi-Fi або мобільний телефон. Зловмисники не перехоплять їх паролі, щоб використовувати в своїх цілях. Всі з'єднання з порталом відбуваються з використанням сертифіката SSL, що забезпечує безпеку вашої корпоративної інформації і захист паролів. Продукт забезпечує максимальний захист від найрізноманітніших загроз безпеки. Проактивний фільтр (WAF - Web Application Firewal) захищає від більшості відомих атак на веб-додатки.

Порівняти і підібрати продукт
Характеристики Бітрікс 24


Наші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 419

Пн-пт 09:00-18:00

+38 (067) 466 82 62
+38 (044) 333 82 63

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка