О битриксе

Бітрікс24. Корпоративний портал  система управління внутрішнім інформаційним ресурсом компанії для колективної роботи над завданнями, проектами і документами, для ефективних внутрішніх комунікацій.

Хмарний сервіс «Бітрікс24»

Вам не потрібно нічого встановлювати
і налаштовувати. Ви реєструєтеся
 і відразу починаєте працювати зі
своїм корпоративним порталом.

Коробкова версія  «Бітрікс24»

Програмний продукт для установки на сервер всередині компанії або на хостинг для індивідуальної настройки бізнес-логіки, інтерфейсу, інтеграції з «ЗУП».

Бітрікс24 — це незамінний сервіс для вашого бізнесу

Коробкова версія  «Бітрікс24»

Працюйте в корпоративному порталі ыз задоволенням, як в соціальній мережі. Працюйте над проектами спільно і обговорюйте все в реальному часі. Використовуйте звичні інструменти для комунікації, управління завданнями, документами, робочим часом і іншими сервісами. Всі інструменти у вас «під рукою»  в інтерактивній «Живий стрічці».


Запросіть колег у груповий бізнес-чат, спілкуйтеся з ними голосом і з відео, пишіть повідомлення, редагуйте разом один документ. Зв'яжіться з колегою, який офлайн, зателефонуйте йому на мобільний прямо з порталу. Зателефонуйте клієнтам на звичайний телефон з CRM за допомогою вбудованої телефонії. Працюйте з партнерами спільно в екстранеті на захищеній і нейтральній території.

Управління завданнями і проектами

Керуйте завданнями і проектами за допомогою зручних інструментів. Функціонал завдань включає інтеграцію з календарями, механізм делегування, чек-листи, готові шаблони завдань, конструктор фільтрів і завдання в екстранеті для роботи з партнерами. Контролюйте своєчасне виконання завдань у підрозділах, допомагаючи підлеглим не припускатися порушень. Враховуйте в рамках проекту витрати часу й інших ресурсів на виконання завдань.

Стежте  за виконанням проекту за допомогою діаграми Ганта: скільки всього задач, скільки з них завершено і скільки знаходиться в роботі, які завдання прострочені, а які взагалі без терміну. Перевірте завантаженість колеги за допомогою спеціальної діаграми перш, ніж поставити йому нове завдання. Оцініть роботу з завданнями, отримавши звіти по людях/відділах /проектах. Підбийте підсумки роботи за місяць по відділу і по кожному працівнику.

CRM: клієнти і продажу

Ведіть у своїй CRM базу контактів і компаній, з якими ви співпрацюєте. Керуйте лідамі і угодами з будь-якого пристрою, включаючи мобільні. Задійте E-mail-трекер, щоб за новими листами створювалися ліди, а все листування зберігалася в їх картках. Фіксуйте всі події (дзвінки, листи, зустрічі), виставляйте рахунки клієнтам, будуйте звіти і «Воронку продажів». Плануйте справи, не виходячи з CRM. Створюйте завдання, використовуйте бізнес-процеси для обробки лидов і угод, розсилайте листи і телефонуйте клієнтам прямо з CRM на звичайні телефони.

Увімкніть "1С:Підпиємство"-трекер, і у вашій CRM буде завжди актуальний каталог товарів і «свіжий» прайс-лист. Інтегруйте CRM з інтернет-магазином, і ваші менеджери будуть вести і «дотискати» угоди до успішного завершення із самої CRM.

Створіть професійну веб-форму так само просто, як документ MS Word. Включіть у форму поля з будь-яких документів CRM (контакту, ліда і т.д.). Зв'яжіть будь-яку веб-форму на сайті з вашим «Бітрікс24», і дані з цієї веб-форми будуть автоматично відправлятися в CRM.

Відкриті лінії

Об'єднайте всі цифрові канали комунікації з клієнтами в Бітрікс24 (ВКонтакте, Facebook, Телеграм, Skype. Скоро - Viber, Whatsapp). Спілкуйтеся з клієнтами в режимі реального часу.

Не важливо, через який канал звертається клієнт соцмережа, месенджер або чат на сайті —усі повідомлення перенаправляються в Бітрікс24. Вільний співробітник відповідає на них у режимі реального часу, за необхідності перенаправляє питання колезі або на верхній рівень підтримки. Тепер клієнт отримує відповідь у тому ж середовищі, де він залишив питання.

Спільна робота з документами

Підключіть «Бітрікс24. Диск» і керуйте своїми робочими файлами і з вашого комп'ютера, і прямо з порталу. Підключіть до свого диску теки з файлами компанії і диски груп, дайте доступ своїм колегам і працюйте з файлами разом. Поділіться документами з колегами, обговоріть їх у «Живий стрічці», отримуйте для них зовнішні посилання для соціальних мереж і партнерів.

Працюйте з документами навіть при відсутності офісного ПЗ. Через зовнішні онлайн-сервіси Google Docs і MS Office Online ви можете відкрити, переглянути і відредагувати безпосередньо на порталі будь-які файли популярних форматів. Редагуйте будь-які документи на порталі за допомогою «рідних» додатків, встановлених на вашому комп'ютері. Вся історія змін зберігається, ви завжди відновите попередню версію записів, а потрібний вам документ легко відшукаєте внутрішнім пошуком.

Планування і облік робочого часу

Увімкніть облік робочого часу, щоб підвищити дисципліну в компанії. Співробітники відзначатимуть початок і кінець робочого дня, перерви, відсутності, планувати завдання на день. На основі цих даних для керівництва сформується звіт по робочому часу. У цих звітах будуть також враховані витрати часу на виконання завдань.

Плануйте заходи в Календарі. Завантажте його в мобільний телефон або планшет, щоб він завжди був з вами, навіть в дорозі. Зберіть колег на збори прямо у «Живій стрічці». Проведіть їх ефективно за допомогою сервісу внутрішніх зустрічей. Сервіс допоможе швидко запросити учасників, автоматично розіслати порядок і результати обговорення, створити події в особистих календарях і поставити завдання за підсумками наради.

HR: Управління персоналом

Керуйте стуруктурой компанії візуально. Просто перетягніть мишею співробітника в інший відділ, додайте нового, змініть керівника. Дізнайтеся, кому підпорядковується цей співробітник, знайдіть його через пошук, швидко отримайте всі його дані на персональній сторінці, зв'яжіться через портал, отримайте в довіднику телефон. Синхронізуйте інформацію в контактах з порталу з мобільним телефоном, MS Outlook і іншими додатками, щоб завжди залишатися на зв'язку.

Дізнайтеся, хто в компанії відсутній, хто у відрядженні, а хто в декретній відпустці. Розподіліть відпустки співробітників, користуючись графіком відпусток. Розміщуйте оголошення в «Живий стрічці» з обов'язковою умовою прочитання. Створюйте опитування, щоб дізнатися думку колег, затвердити документ, провести дослідження або просто проголосувати за щось. Відстежуйте активність використання інструментів порталу співробітниками і всією компанією загалом. Нагороджуйте співробітників за допомогою «бейджів» і вітайте їх зі святами.

Автоматизація бізнес-процесів компанії

Керуйте через портал  різними бізнес-процесами в компанії - від відвантаження замовлень до взаємодії з партнерською мережею або клієнтами. Скористайтеся готовими шаблонами бізнес-процесів або створіть свої в візуальному конструкторі. Автоматизуйте рутинні операції: оформлення відрядження, відпустки, затвердження та оплата рахунків, публікацію офіційних наказів і розпоряджень.

Автоматизуйте документообіг укомпанії за допомогою «Універсальних списків». Враховуйте всі вхідні документи і налаштуйте їх поетапну обробку: від отримання секретарем до затвердження керівництвом і передачі в архів. Автоматизуйте обробку лідов і угод за допомогою бізнес-процесів. Включіть у бізнес-процес всі можливі дії над елементом CRM: розіслати листи, призначити відповідальних, поставити завдання співробітнику і т.д.

Десктопні програми

Встановіть десктоп-додаток (для Mac або Windows), щоб спілкуватися з колегами, навіть якщо браузер з порталом закритий. Спілкуйтеся з колегами: телефонуйте їм через портал і на мобільні телефони, запрошуйте у груповий чат, в тому числі з відео, дивіться історію повідомлень. Отримуйте найважливіші нотифікації про нові події в «Живий стрічці» і коментарі до них, відгуки щодо поставлених завдань і про хід їх виконання. Підключіть із десктопного додатка «Бітрікс24. Диск» і працюйте з файлами в порталі з будь-якого пристрою.

Мобільні додатки

Керуйте через портал самими різними бізнес-процесами в компанії від відвантаження замовлень до взаємодії з партнерською мережею або клієнтами. Скористайтеся готовими шаблонами бізнес-процесів або створіть свої в візуальному конструкторі. Автоматизуйте свої рутинні операції: оформлення відрядження, відпустки, затвердження та оплата рахунків, публікацію офіційних наказів і розпоряджень.


Інтеграція з 1С: Підприємство, Microsoft, Google, Apple

Коробкова версія  — «1С:Підприємство-Бітрікс24» — інтегрується з багатьма додатками від провідних розробників програмного забезпечення. 


•      Інтеграція з MS Office, MS Office Online
•      Інтеграція з GoogleDocs
•      Інтеграція з MS Outlook (контакты, календари)
•      Інтеграція з Google (контакты, календари)
•      Інтеграція з MacOS, iOS, Android
•      Конектор до MS Exchange Server 2007/2010
•      Інтеграція з MS Exchange Web Mail
•      Конектор до MS SharePoint
•      Інтеграція з «1С:ЗУП»
•      Active Directory/LDAP Інтегратор + NTLM

Безпека і надійність

Це безпечний продукт для спільної роботи. Ваші дані будуть надійно зберігатися, і тільки ви отримаєте до них доступ відповідно до системи прав користувачів. Ваші співробітники можуть спокійно відкривати корпоративний портал у кафе, торговельних центрах, аеропортах  у незахищеною середовищі, підключаючись через Wi-Fi або мобільний телефон. Зловмисники не перехоплять їхні паролі, щоб використовувати у своїх цілях. Усі з'єднання з порталом здійснюються з використанням сертифіката SSL, що забезпечує безпеку вашої корпоративної інформації і захист паролів. Продукт забезпечує максимальний захист від найрізноманітніших загроз безпеки. Проактивний фільтр (WAF  Web Application Firewal) захищає від більшості відомих атак на веб-додатки.Наші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 419

Пн-пт 09:00-18:00

+38 (067) 466 82 62
+38 (044) 466 82 62

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка