Програми 1С в Одесі

Компанія EIS LLC - (ТОВ ЕКСПЕРТНІ ІННОВАЦІЙНІ СИСТЕМИ) є офіційним партнером фірми Спілка Автоматизаторів Бізнесу в Україні.


До нас звертаються фірми, підприємства, заводи і аграрні холдинги з кожного куточка України. Компанія EIS LLC 1С:Підприємство в Одесі, надає повний вибір продукції "1С:Підприємство 8.2" і "1С:Підприємство 8.3".


Наші кваліфіковані менеджери безкоштовно проконсультують і нададуть допомогу у виборі продукту "1С:Підприємство 8.2" або "1С:Підприємство 8.3". Ми швидко доставимо, встановимо, налаштуємо абсолютно БЕЗКОШТОВНО будь-який продукт "1С:Підприємство". При необхідності зможемо повністю супроводжувати Ваш бізнес і автоматизувати під ключ.


Купити в Одесі "1С:Підприємство 8.2" і 1"1С:Підприємство 8.3" Ви можете, звернувшись до наших менеджерів за телефонами +38 (067) 466 82 62, +38 (044) 466 82 62, відправити запит в «Службу підтримки» в 1 клік або скористатися кнопкою «Купити» в картці товару, заповнивши поля «ПІБ», «Email» і номер телефону. Після, натиснувши на кнопку «Оформити замовлення», до Вас на пошту надійде лист про прийняття заявки на покупку продукту. Наш фахівець зв'яжеться з Вами протягом 10 хвилин.


Співпраця з нашою компанією EIS LLC забезпечить Вашій компанії високий рівень автоматизації бізнес процесів.Бухгалтерія для України

Бухгалтерія 8 для України призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов'язкової (регламентованої) звітності. Продукт можуть використовувати всі підприємства, що ведуть будь-яку комерційну діяльність: оптову і роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т.д. Охоплює всі аспекти ведення бухгалтерії в рамках визначених Податковим кодексом схем оподаткування.

Ціна:

6 690 грн.

Бухгалтерія для України. Базова версія

Прикладне рішення для малого бізнесу. Є однією з версій програми Бухгалтерія для України і має її основними можливостями. Ідеально підійде для невеликих підприємств торгової, промислової сфери, сфери послуг, а також для приватних підприємців. З її допомогою здійснюється управлінський, бухгалтерський та податковий облік господарської діяльності організації, формуються актуальні регламентовані звіти.

Ціна:

2 240 грн.

Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України

Для оптимізації роботи підприємства слід подбати про автоматизацію бухгалтерських процесів. Складання податкових звітів, ведення фінансової документації в сільському господарстві — окрема пропозиція від САБ.

EIS пропонує так вирішити проблеми такого роду: "1С:Підприємство. Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства" — оптимальний варіант облікової в агропромисловому комплексі.

Ціна:

11 700 грн.

Управління виробничим підприємством для України - 1С:Підприємство УВП

Компанія EIS здійснює продаж і впровадження програми «Управління виробничим підприємством для України». Її впровадження оптимізує і полегшує облік і управління діяльністю виробничого підприємства. Програма «Управління виробничим підприємством» - це сучасна ERP система, що охоплює операційну діяльність, управлінський і регламентований облік, управління готовою продукцією, складськими запасами і ресурсами. Вона служить потужним інформаційним, аналітичним і методичним інструментом підтримки керівництва, дозволяє приймати оптимальні рішення для виконання поставлених завдань.

Ціна:

99 000 грн.

Управління торговим підприємством для України

Конфігурація програмного продукту "Управління торговим підприємством (УТП) для України" - універсальне прикладне рішення, яке призначене для організацій будь-якої форми власності, що здійснюють комерційну діяльність. Управління торговим підприємством для України можна купити в компанії ЄІС - розповсюджувача програми, що здійснює продаж і впровадження УТП Україна на території всієї країни. Продукт ідеально підійде для дрібних і середніх компаній, в яких потрібно автоматизувати бухгалтерський і управлінський облік, модулі продажів і закупівель, управління складом, управління кадрами, невелике виробництво.

Ціна:

15 053 грн.

Програма BAS ERP

В Україні стартував продаж нового рішення ERP-класу - "BAS ERP". Програмний комплекс кидає виклик західним аналогам SAP і Oracle і обіцяє, ні багато ні мало, повністю забезпечити комплексну автоматизацію всіх потреб великого бізнесу в обліку, контролі, аналізі, і управленні. Позиціонується як система для середніх і великих підприємств будь-якого ступеня технологічної складності. Повністю адаптований під українську законодавчу та нормативну базу. Творці постаралися врахувати всі сучасні вимоги: мобільні та хмарні технології, багато уваги приділили масштабованості, відмовостійкості та безпеки. Але головне в основу закладені сучасні методики управління - теорія обмежень, що дозволяє управляти ефективністю всього бізнесу.

Ціна:

180 000 грн.

BAS Документообіг КОРП

BAS Документообіг КОРП для України” орієнтований на бюджетні установи, а також на середні і великі комерційні підприємства. Прикладне рішення підходить для підприємств, що використовують у своїй роботі великий обсяг документообігу. Рішення дозволяє скоротити час при реєстрації документів, обробці та зберіганні документів. Система дозволяє уникнути втрат оригіналів, а також забезпечує пошук документів в режимі on-line.

Ціна:

62 700 грн.

BAS Роздрібна торгівля

Програмний продукт "BAS Роздрібна торгівля" призначений для автоматизації бізнес-процесів роздрібних торгових точок (магазинів), як самостійних, так і тих, що входять у розподілену роздрібну мережу. Програма дозволяє автоматизувати облік товарних запасів на складах магазинів та облік грошових коштів в касах магазинів, а також може використовуватися в якості робочого місця касира.

Ціна:

6 690 грн.

BAS Управління торгівлею

Автоматизація торгового підприємства (дистрибуція), автоматизація роздрібного магазину, підприємств сфери послуг

Програма BAS для управління торгівлею дає можливість комплексної автоматизації бізнес процесів торгового підприємства і вирішення бізнес задач, пов'язаних з веденням управлінського і оперативного обліку, плануванням, контролем, управлінням продажами, маркетингом, взаємовідносинами з клієнтами.

Ціна:

8 400 грн.

Управління невеликою фірмою для України

У пошуку програмних продуктів, які б дозволяли комплексно вирішувати питання обліку, відрахувань і розрахунків, які проводяться підприємствами малого бізнесу, власники звертаються до пропозицій "1C:Підприємство". В першу чергу йдеться про "1C:Підприємство 8.2" "Управління невеликою фірмою". Якщо ще роздумуєте, купити цю програму, тоді партнер САБ — компанія EIS доведе раціональність такого рішення.

Ціна:

8 400 грн.

Відвантаження програмного забезпечення відбувається після 100% передоплати на розрахунковий рахунок EIS протягом 2-х днів.


Оплата проводиться тільки за безготівковим розрахунком.


Оплата супроводжується пакетом документів: Договір поставки, Рахунок, Акт прийому-передачі.


Товар не оподатковується ПДВ.


Доставка після придбання відбувається у вигляді електронної поставки на вказану електронну адресу при реєстрації, або на електронний носій, в разі не можливості Замовником, отримувати (читати) електронну пошту.


Компанія EIS LLC працює по всій Одеській області: Доброслав, Біляївка, Оводіопіль, Білгород-Дністровський, Роздільна, Подільськ, Балта, Кодима, Ізмаїл, Березівка, Болград, Арциз, Татарбунари, Сарата, Рені, Кілія, Ананьїв, Велика Михайлівка, Тарутине, Ширяєве, Саврань,  Любашівка, Іванівка, Захарівка, Окни, Миколаївка.Наші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 419

Пн-пт 09:00-18:00

+38 (067) 466 82 62
+38 (044) 333 82 63

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка