Купити програму 1С:Підприємство у Херсоні

Компанія EIS LLC - (ТОВ ЕКСПЕРТНІ ІННОВАЦІЙНІ СИСТЕМИ) є офіційним партнером фірми Спілка Автоматизаторів Бізнесу в Україні.


До нас звертаються фірми, підприємства, заводи і аграрні холдинги з кожного куточка України. Компанія EIS LLC 1С:Підприємство в Херсоні, надає повний вибір продукції "1С:Підприємство 8.2" і "1С:Підприємство 8.3".


Наші кваліфіковані менеджери безкоштовно проконсультують і нададуть допомогу у виборі продукту "1С:Підприємство 8.2" або "1С:Підприємство 8.3". Ми швидко доставимо, встановимо, налаштуємо абсолютно БЕЗКОШТОВНО будь-який продукт "1С:Підприємство". При необхідності зможемо повністю супроводжувати Ваш бізнес і автоматизувати під ключ.


Купити в Херсоні "1С:Підприємство 8.2" і "1С:Підприємство 8.3" Ви можете, звернувшись до наших менеджерів за телефонами +38 (067) 466 82 62, +38 (044) 466 82 62, відправити запит в «Службу підтримки» в 1 клік або скористатися кнопкою «Купити» в картці товару, заповнивши поля «ПІБ», «Email» і номер телефону. Після, натиснувши на кнопку «Оформити замовлення», до Вас на пошту надійде лист про прийняття заявки на покупку продукту. Наш фахівець зв'яжеться з Вами протягом 10 хвилин.


Співпраця з нашою компанією EIS LLC забезпечить Вашій компанії високий рівень автоматизації бізнес процесів.


Відвантаження програмного забезпечення відбувається після 100% передоплати на розрахунковий рахунок EIS протягом 2-х днів.Бухгалтерія для України

Бухгалтерія 8 для України призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов'язкової (регламентованої) звітності. Продукт можуть використовувати всі підприємства, що ведуть будь-яку комерційну діяльність: оптову і роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т.д. Охоплює всі аспекти ведення бухгалтерії в рамках визначених Податковим кодексом схем оподаткування.

Ціна:

6 690 грн.

Бухгалтерія для України. Базова версія

Прикладне рішення для малого бізнесу. Є однією з версій програми Бухгалтерія для України і має її основними можливостями. Ідеально підійде для невеликих підприємств торгової, промислової сфери, сфери послуг, а також для приватних підприємців. З її допомогою здійснюється управлінський, бухгалтерський та податковий облік господарської діяльності організації, формуються актуальні регламентовані звіти.

Ціна:

2 240 грн.

Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України

Для оптимізації роботи підприємства слід подбати про автоматизацію бухгалтерських процесів. Складання податкових звітів, ведення фінансової документації в сільському господарстві — окрема пропозиція від САБ.

EIS пропонує так вирішити проблеми такого роду: "1С:Підприємство. Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства" — оптимальний варіант облікової в агропромисловому комплексі.

Ціна:

11 700 грн.

Управління виробничим підприємством для України - 1С:Підприємство УВП

Компанія EIS здійснює продаж і впровадження програми «Управління виробничим підприємством для України». Її впровадження оптимізує і полегшує облік і управління діяльністю виробничого підприємства. Програма «Управління виробничим підприємством» - це сучасна ERP система, що охоплює операційну діяльність, управлінський і регламентований облік, управління готовою продукцією, складськими запасами і ресурсами. Вона служить потужним інформаційним, аналітичним і методичним інструментом підтримки керівництва, дозволяє приймати оптимальні рішення для виконання поставлених завдань.

Ціна:

99 000 грн.

Управління торговим підприємством для України

Конфігурація програмного продукту "Управління торговим підприємством (УТП) для України" - універсальне прикладне рішення, яке призначене для організацій будь-якої форми власності, що здійснюють комерційну діяльність. Управління торговим підприємством для України можна купити в компанії ЄІС - розповсюджувача програми, що здійснює продаж і впровадження УТП Україна на території всієї країни. Продукт ідеально підійде для дрібних і середніх компаній, в яких потрібно автоматизувати бухгалтерський і управлінський облік, модулі продажів і закупівель, управління складом, управління кадрами, невелике виробництво.

Ціна:

15 053 грн.

Програма BAS ERP

В Україні стартував продаж нового рішення ERP-класу - "BAS ERP". Програмний комплекс кидає виклик західним аналогам SAP і Oracle і обіцяє, ні багато ні мало, повністю забезпечити комплексну автоматизацію всіх потреб великого бізнесу в обліку, контролі, аналізі, і управленні. Позиціонується як система для середніх і великих підприємств будь-якого ступеня технологічної складності. Повністю адаптований під українську законодавчу та нормативну базу. Творці постаралися врахувати всі сучасні вимоги: мобільні та хмарні технології, багато уваги приділили масштабованості, відмовостійкості та безпеки. Але головне в основу закладені сучасні методики управління - теорія обмежень, що дозволяє управляти ефективністю всього бізнесу.

Ціна:

180 000 грн.

Відвантаження програмного забезпечення відбувається після 100% передоплати на розрахунковий рахунок EIS протягом 2-х днів.


Оплата проводиться тільки за безготівковим розрахунком.


Оплата супроводжується пакетом документів: Договір поставки, Рахунок, Акт прийому-передачі.


Товар не оподатковується ПДВ.


Доставка після придбання відбувається у вигляді електронної поставки на вказану електронну адресу при реєстрації, або на електронний носій, в разі не можливості Замовником, отримувати (читати) електронну пошту.


Компанія EIS LLC працює по всій Херсонській області: Каховка, Олешки, Новотроїцьке, Гола Пристань, Генічеськ, Чаплинка, Білозерка, Каланчак, Берислав, Скадовськ, Іванівка, Велика Олександрівка, Велика Лепетиха, Горностаївка, Високопілля, Нижні Серогози, Нововоронцо?вка, Верхній Рогачик.Наші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 419

Пн-пт 09:00-18:00

+38 (067) 466 82 62
+38 (044) 333 82 63

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка