Програми "1C:Підприємство" для автоматизації готелів, фітнес-клубів, салони краси — Nova Solutio

Готелі, Фітнес клуби, Салони краси

Ліцензія на підсистему «Харчування». Рарус Управління санаторно-курортним комплексом

Програмний продукт «"1С:Підприємство"-Рарус: Управління санаторно-курортним комплексом, редакція 2» призначений для комплексної автоматизації установ санаторно-курортного типу (готелів, готелів, санаторіїв, профілакторіїв, будинків відпочинку і т. Д.). Даний програмний продукт дозволяє одночасно автоматизувати 3 блоку оперативного обліку на підприємстві (готельний, ресторанний і амбулаторний), а також організувати гнучке взаємодія всіх трьох блоків в єдиній інформаційній базі.

Ціна:

13 200 грн.

Ліцензія на підсистему «Медичні послуги». Рарус Управління санаторно-курортним комплексом

Програмний продукт «"1С:Підприємство"-Рарус: Управління санаторно-курортним комплексом, редакція 2» призначений для комплексної автоматизації установ санаторно-курортного типу (готелів, готелів, санаторіїв, будинків відпочинку, профілакторіїв і т. Д.). Програмний продукт дозволяє одночасно автоматизувати 3 блоку оперативного обліку на підприємстві (готельний, ресторанний і амбулаторний), а також організувати гнучке взаємодія зазначених блоків в єдиній інформаційній базі.

Ціна:

17 200 грн.

Рарус Управління готелем, редакція 2, українська версія. Основна поставка

Відмітна особливість «"1С:Підприємство"-Рарус: Управління готелем» - можливість ведення обліку не тільки в готелі, а й в ресторані при готелі в одній програмі. Основна поставка призначена для обліку номерного фонду (управління готелем).

Ціна:

14 400 грн.

Рарус Управління готелем, редакція 2, українська версія. Ліцензія на підсистему «Ресторан»

«"1С:Підприємство"-Рарус:Управління готелем» - універсальна система автоматизації для готелів та готелів: зрозуміла для співробітників + ефективна для власників + непомітна для клієнта.

Ціна:

12 000 грн.

Рарус Управління готелем, редакція 2, українська версія. комплексна поставка

Програмний продукт призначений для впровадження системи автоматизації в готелях і готелях. Конфігурація забезпечує високу якість обслуговування і оперативне управління готелем. Програма має велику кількість інструментів для планування і обліку. Передбачено Розмежування прав доступу до інформації для користувачів на рівні структури підприємства (обмеження по можливості роботи в програмі для конкретних груп співробітників) і двосторонній обмін даними з програмою «Бухгалтерія для України».

Ціна:

24 000 грн.

Рарус Управління санаторно-курортним комплексом. Комплексна поставка

Програмний продукт «"1С:Підприємство"-Рарус: Управління санаторно-курортним комплексом, редакція 2» призначений для комплексної автоматизації установ санаторно-курортного типу (готелів, готелів, санаторіїв, будинків відпочинку і т. д.). Даний програмний продукт дозволяє одночасно автоматизувати 3 блоку оперативного обліку на підприємстві (готельний, ресторанний і амбулаторний), а також організувати гнучке взаємодія зазначених блоків в єдиній інформаційній базі. Програма може поставлятися як комплексною поставкою, так і помодульно.

Ціна:

30 000 грн.

Рарус Управління санаторно-курортним комплексом. Базова поставка

Програмний продукт «"1С:Підприємство"-Рарус: Управління санаторно-курортним комплексом, редакція 2» призначений для комплексної автоматизації установ санаторно-курортного типу (готелів, готелів, санаторіїв, пансіонатів, будинків відпочинку і т. Д.). Рішення дозволяє одночасно автоматизувати 3 блоку оперативного обліку на підприємстві (готельний, ресторанний і амбулаторний), а також організувати гнучке взаємодія всіх трьох блоків в єдиній інформаційній базі. Програмний комплекс складається з трьох модулів (Проживання, Харчування, Медичні послуги) і може поставлятися як комплексною поставкою, так і помодульно.

Ціна:

24 000 грн.
Наші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 706

Пн-пт 09:00-18:00

+380 63 800 0860

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка