Бітрікс24: Компанія

Ціна:
4 400 грн
Замовити

Кількість користувачів: необмежено

Дисковий простір: необмежено

Ключові функції: Облік робочого часу, Звіти керівнику, Зборів і планерки, Універсальні списки

Тариф «Компанія» надає користувачам максимальні можливості хмарного сервісу Бітрікс24.

Необмежена кількість користувачів і необмежений дисковий простір дають повну свободу роботі компанії.

Тариф включає всі можливості попередніх тарифних планів (Розширена Телефонія + CRM, інтеграція з "1С:Підприємство", Екстранет та ін.), Але додатково в ньому з'являються безліч функцій, в основному стосуються управлінням персоналом:

Облік робочого часу дозволяє співробітникам відзначати прихід і відхід з роботи, фіксувати відсутність в офісі і відрядження, складати звіти для HR відділу.

Ви можете налаштувати щоденні або щотижневі робочі звіти для керівника, що показують, над чим співробітник працював, скільки часу витратив і яких результатів домігся.

Робота ваших підлеглих стає прозорою і вимірної.

Інструмент Зборів і планерки - ще один зручний спосіб підвищення ефективності роботи команди. Складайте порядку і ведіть протокол зустрічі, переносите питання на наступну зустріч, при цьому легко побачивши весь прогрес з обговорюваних питань, поставлених завдань і досягнутим цілям. Більше не потрібно запам'ятовувати, про що домовилися на зустрічі і хто що обіцяв виконати - Бітрікс24 простежить за всіма.

Універсальні списки використовуються в рамках документообігу для фіксації вхідних і вихідних документів, організації заявок на відрядження, канцелярію, кур'єрів, заяву на відпустку - все, що вимагає обліку і з'їдає багато часу при роботі на папері.

Потужний конструктор бізнес-процесів автоматизує роботу з узгодження, затвердження і обробці будь-яких внутрішніх процесів, прискорюючи процеси внутрішньої взаємодії в кілька разів!

Задайте питання першим!Наші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 419

Пн-пт 09:00-18:00

+38 (067) 466 82 62
+38 (044) 333 82 63

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка