Альфа Авто. Програма для Автосалонів Автосервісу Автозапчастини - Nova Solutio

Альфа-Авто Автосалон Автосервіс Автозапчастини, редакція 4, українська версія

«Альфа-Авто: Автосалон + Автосервіс + Автозапчастини» спеціально створена для підприємств, які займаються оптовою та роздрібною торгівлею автомобілями, автомобільними запчастинами і шинами, а також надають послуги з ремонту автомобілів (автосервіс).

Замовити
Ціна: 24 800 грн
Повний опис
Ліцензії
Задати питання

Програма «Альфа-Авто: Автосалон + Автосервіс + Автозапчастини, редакція 4, українська версія» є зручним засобом, необхідним в роботі компаній, які займаються продажем автомобілів, запчастин, шин і інших автомобільних товарів, а також підготовкою автотранспорту до продажу і його обслуговуванням.

Цей засіб може бути використано для автоматизації ведення обліку у вигляді окремих автомагазинів та сервісів, так і цілих мереж з багатьма точками продажу і обслуговування автотранспорту.

Типове рішення «Альфа-Авто: Автосалон + Автосервіс + Автозапчастини, редакція 4, українська версія» розроблено для організацій, головний напрямок діяльності яких полягає в наданні послуг з ремонту автотранспорту (автосервіси) і торгівлі (як оптом, так і в роздріб) як самими автомобілями, так і супутніми товарами.

Даний продукт дає користувачеві високий рівень зручності роботи. Наприклад, в програмі не потрібне багаторазове введення інформації. Будучи введена один раз, вона потім підтягується в технологічно залежні документи, що позбавляє як від марної трати часу, так і від наявності помилок в базі даних.

А продумана система надання права доступу до інформації надійно захищає її, знижує кількість помилок і запобігає можливим зловживанням співробітниками.


Основні функціональні можливості

Автосалон:

Програма надає можливості здійснювати вести облік продажів і покупок автомобілів, а також їх прийому на комісію. У ній є функція підготовки автомобіля до продажу, в тому числі і з заміною або встановленням обладнання. Також за допомогою даної програми проводяться складські операції, до переліку яких входить багато параметрів, наприклад переоцінка або списання транспортного засобу.

Крім того, користувач може формувати докладні звіти про роботу підприємства.


Автосервис:

В роботі автосервісу важливий строгий облік виконаної роботи і витрачених матеріалів. Програма дозволяє вам регулювати кількість співробітників на кожну задачу і визначати обсяг роботи кожного з них. При ремонті кожна машина обзаводиться власною карткою з докладною інформацією та історією ремонтів. А облік запчастин ведеться в розрізі конкретних автомобілів, їх затребуваності і взаємозамінності.


Торгівля:

Для підприємств, що здійснюють торгівлю передбачений цілий ряд функцій. Програма підтримує оптову, роздрібну та комісійну торгівлю. Вона володіє зрозумілим для касира інтерфейсом, який дозволяє повноцінно працювати за прилавком. Сюди входить можливість відкриття і закриття зміни, вчинення продажів за готівковим і безготівковим розрахунком і застосування знижок, підтримка різноманітних фіскальних реєстраторів і створення звітності по касі.

Крім цього, програма може застосовувати документи «Замовлення клієнта» і «Заказ поставщику», що оптимізує складські запаси для забезпечення попиту на ті чи інші групи товарів. А функція автоматичного перерахунку дозволяє вести облік в декількох одиницях виміру.


Облік по декількох організаціях:

Якщо компанія складається з декількох департаментів, які є самостійними юридичними особами, кожен з них може формувати власну звітність. Стосується це і окремих магазинів і навіть торгових залів.


Ведення документації та каталогів в електронному форматі:

Програма вміє працювати зі сторонніми текстовими документами і таблицями, довантажувати інформацію з MicroCat і каталоги з Audatex, AutoData, AutoSoft, Silver-Dat, автонормамі.


Обробка замовлень

Платформа може провести аналіз тих чи інших потреб в номенклатурі, зарезервувати конкретні товари і сформувати замовлення для постачальників.


Робота з торговим обладнанням

Програма дозволяє підключати найрізноманітніше обладнання, що застосовується в торгівлі: ваги, принтери етикеток, сканери штрих-кодів, банківські термінали і т.д.


Складання звітності

Користувач може сформувати і отримати найрізноманітніші звіти. Серед них звіти по надходженню або відвантаження ТМЦ, фінансові звіти та облік по складах, звіти по замовленнях, брикетування та автосервісу.

Програма працює в режимі обміну даними з такими продуктами, як «Бухгалтерія для України» версії 8 і 7.7.

Ліцензія на платформу
Клієнтська ліцензія на 1 робоче місце
3 300 грн
Замовити
Клієнтська ліцензія на 5 робочих місць
11 610 грн
Замовити
Клієнтська ліцензія на 10 робочих місць
22 290 грн
Замовити
Клієнтська ліцензія на 20 робочих місць
42 360 грн
Замовити
Клієнтська ліцензія на 50 робочих місць
100 500 грн
Замовити
Клієнтська ліцензія на 100 робочих місць
183 600 грн
Замовити
Клієнтська ліцензія на 300 робочих місць
546 000 грн
Замовити
Клієнтська ліцензія на 500 робочих місць
906 000 грн
Замовити
Ліцензія на сервер
24 600 грн
Замовити
Ліцензія на сервер (x86-64)
42 600 грн
Замовити
Сервер МІНІ на 5 підключень
9 000 грн
Замовити
Галузеві ліцензії
Ліцензія для Альфа-Авто: Автосалон+Автосервіс+Автозапчастини, редакція 4 для 1 користувача
2 000 грн
Замовити
Ліцензія для Альфа-Авто: Автосалон+Автосервіс+Автозапчастини, редакція 4 для 10 користувачів
15 200 грн
Замовити
Ліцензія для Альфа-Авто: Автосалон+Автосервіс+Автозапчастини, редакція 4 для 5 користувачів.
7 900 грн
Замовити

Задайте питання першим!

Після придбання у нас програми Ви отримаєте безкоштовно:
Встановлення
Початкове налаштування
Підключення до порталу ІТС
Договір на ІТС на 3 місяці


Наші контакти

03113 г. Киев, улица Дружковская, дом 10 офис 706

Пн-пт 09:00-18:00

+38 (067) 466 82 62
+38 (044) 333 82 63

Надіслати повідомлення
Чекаю дзвінка